02125912020

Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Su Kaçağı Bulma

Bakırköy su kaçağı tespiti kırmadan cihazla noktasal kaçak tespit firması sizlere en uygun fiyat avantajları ile hizmet veriyor.

Su Kaçağınız mı var ?

Bakırköy su kaçağı tespiti yapan firmamız İstanbul’un bir çok bölgesinde hizmet verir.En işlek en büyük bölgelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bakırköy’de İstanbul’un işlek bölgelerinden biridir.Bakırköy  kaçak tespiti konusunda firmamız sayesinde oldukça rahatlamaktadır.

bakirkoy-su-kacagi-tespiti

Su kaçağı bulmak için Kullanılan Yöntemler Nelerdir ?

Su kaçağı bulmak için akustik dinleme yöntemini kullanıyoruz.

Artık eskisi gibi demode yöntemlere son diyoruz.Son model cihazlarımızla su akan bölgeyi tespit edip onarım işlemi yapıyoruz.

Tamamen günümüz teknolojisine uygun kırma ve dökme olmadan sizlere inşaat gibi bir görüntü yaşatmamak için müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde işlemimizi tamamlıyoruz.

Üstelik siz değerli müşterilerimize 1 yılda garanti veriyoruz sizlerde bizleri arayarak tespit işleminizi yaptırabilirsiniz.

Kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti  sadece 99 TL’dir.

Yapı sistemi içerisinde bilindik en zahmetli sorun olan su tesisatı problemleri son dönemlerde özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde kendini daha sık göstermektedir.
Su tesisatı problemi içinde en bilindik sorun olan su kaçağı problemi elde olmayan nedenler ile ortaya çıkmaktadır.

Su kaçakları en çok nerelerde gözüküyor ?

Su borularının kullanıma bağlı olarak tahribata uğraması, deforme olması sonucu ortaya çıkan bu sorunun önüne geçmek neredeyse imkansızdır lakin erken müdahale ile olası zararları minimuma indirmek sizlerin elindedir.
Çoğu defa banyo, mutfak ve tuvalet gibi yerlerde karşılaştığınız bu problem, eski yeni dinlemeksizin her türlü yerde kendini göstermektedir.

Su kaçağı oluşum sebepleri nelerdir ?

Eski yapılarda su borularının kullanım yılına bağlı olarak ortaya çıkan bu problem yeni yapılarda meydana gelmesinin nedeni ise, kullanılan su borularının düşük kalitede olmasıdır.

Bu problemin bıraktığı hasar göz önüne alındığında vakit kaybı yapılmaksızın müdahale edilmesinde yarar vardır.
Erken müdahale yapılması kadar müdahaleyi gerçekleştirecek olan firma ya da ustanın kullanacağı yöntem de çok önemlidir.

İşi bilmeyen eski usul dediğimiz kırma dökme işlemi ile sizlere hizmet veren amatör firmalar henüz tespit aşamasındayken bile sizleri oldukça masrafa sokmaktadır.
Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan bu problem uzmanlık gerektirdiğinden tek başınıza müdahale edebilmeniz neredeyse imkansızdır.
Eskiden teknolojik donanımların yeteri kadar olmamasından dolayı yapılan kırma dökme işlemi günümüzde tamamen tarihe karışmıştır.

Her geçen bir yenisi eklenen teknolojik gelişmelerin en önemlisi su tesisatı sektörü için geliştirildi.
Su tesisatçı ustaları için özel olarak üretilen cihazlar sayesinde artık kırma dökme işlemi yapmadan noktasal olarak tespit işlemi sağlanabilecek.

İstanbul su tesisatçı firmamız teknolojideki bu gelişmeleri yakından takip ederek ve hızla ayak uydurarak eskiden uzun ve meşakkatli geçen bütün işlemleri kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Akustik dinleme diye adlandırılan su sesine karşı duyarlı cihaz sayesinde en zorlu sorunlar bile kısa süre içerisinde tespit edilmektedir.

Akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma sürdüren ustalarımız, bir veya iki seramiğin altından tamir işlemini gerçekleştirerek sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunar.

 

05 Ağustos 2017
125 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN